Dołącz do czytelników
Brak wyników

900 stacji w zasięgu

Artykuł | 16 lutego 2016 |
0 370
Współpraca Shell Polska i LOTOS Paliwa na rynku kart flotowych

Współpraca Shell Polska i LOTOS Paliwa na rynku kart flotowych

POLECAMY

Shell Polska i LOTOS Paliwa porozumiały się w kwestii warunków akceptacji kart flotowych euroShell w sieci LOTOS oraz kart flotowych LOTOS Biznes w sieci Shell Polska. W praktyce oznacza to, że Shell i LOTOS podwajają liczbę stacji paliwowych akceptujących bezgotówkowe regulowanie opłat za paliwa, zakupy w sklepie oraz myjnie. Od połowy lutego 2016 roku karty flotowe euroShell są akceptowane na 900 stacjach paliw w Polsce. Obie spółki przygotowują się do wprowadzenia, w ciągu następnych kilku miesięcy, akceptacji kart flotowych LOTOS Biznes w polskiej sieci stacji paliw Shell.

To bardzo dobra wiadomość dla właścicieli flot i kierowców zawodowych. Dzięki kartom flotowym euroShell i LOTOS Biznes będą mogli wygodnie i bezpiecznie uregulować kluczowe wydatki związane z transportem na strategicznie zlokalizowanych stacjach paliwowych w całej Polsce. Współpraca obu sieci stacji paliw to pierwszy przypadek zastosowania tzw. networkingu w branży paliwowej.

Dzięki umowie podpisanej z LOTOS Paliwa, na prawie 480 stacjach paliw w barwach sieci LOTOS, kartą flotową euroShell będzie można nie tylko bezgotówkowo zatankować wszystkie rodzaje paliw, ale również pokryć koszty zakupu akcesoriów samochodowych, produktów chemicznych, a także opłat drogowych – w tym za przejazdy wszystkimi autostradami i odcinkami płatnych dróg w całej Polsce. Z rozszerzonej sieci punktów akceptujących euroShell mogą korzystać posiadacze kart flotowych euroShell typu Multi (oznaczonych symbolem „M” na awersie karty), wydanych przez Shell Polska.

Poszerzenie zasięgu i liczby stacji, które akceptują karty euroShell to doskonałe dopełnienie naszej kompleksowej oferty. Co ważne, to kolejny krok w umacnianiu naszej silnej pozycji na polskim rynku. Niezależnie od tego, jaką trasą podróżują nasi klienci – po mieście czy przemierzają całą Polskę – z kartą euroShell zawsze jest im po drodze. – powiedziała Monika Przybysz, Dyrektor Sprzedaży Kart Paliwowych w Polsce, na Ukrainie i w krajach bałtyckich.

Umowa daje nam możliwość zwiększenia wolumenów sprzedaży paliw – powiedział Krzysztof Strzelecki, dyrektor ds. handlu detalicznego, LOTOS Paliwa – Posiadacze kart euroShell na pewno docenią fakt, że sieć LOTOS zarządza aż 18 stacjami zlokalizowanymi w Miejscach Obsługi Podróżnych, przy autostradach A1, A2, A4, A6 i drogach ekspresowych S3 czy S7. Oprócz wysokiej jakości paliw produkowa...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy