Autor: Wojciech Łuszczyński

Digital Manager w SentiOne, lider w zakresie monitoringu Internetu opartego o AI oraz automatyzacji obsługi klienta, wieloletni ekspert w zakresie innowacyjnych produktów cyfrowych. Realizował kampanie e-commerce dla Moliera2, budując strategię działań marketingowych i public relations. Rozwijał i optymalizował serwisy online Cosmopolitan, Esquire, Harper’s Bazaar w Marquard Media Group. Analizował potrzeby i zachowania użytkowników rozwijając platformę automatyzacji marketingu GetResponse. Z wykształcenia politolog, przez lata odpowiadający za komunikację społeczną z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań prezentacji danych i dotarcia przez nowe media.
Kontakt: wojciech.luszczynski@senti1.com

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Social listening AI: rewolucja w monitoringu internetu i analizie sentymentu

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak zrozumieć ogrom informacji, które codziennie pojawiają się w internecie? Wyobraźcie sobie narzędzie, które nie tylko przeszukuje dla Was bezkres sieci, ale też potrafi wyłowić z niego najważniejsze treści, zrozumieć kontekst, dostarczyć gotowe i cenne wnioski. Brzmi jak science fiction? Nie, to się dzieje już teraz. Poznajcie siłę sztucznej inteligencji w monitoringu i analizie sentymentu w internecie.

Czytaj więcej

Kreatywność 2.0: Top 10 narzędzi AI, które redefiniują kreację wizualną

W świecie kreacji wizualnej zawsze obowiązywało jedno niezmienne prawo – konieczność ciągłego dostosowywania się do nowych technologii. Dzisiaj, na początku cyfrowej ery „Kreatywności 2.0”, stajemy twarzą w twarz z kolejną rewolucją, która ma swoje źródło w sztucznej inteligencji (AI). Przekształca ona metody projektowania, od kreowania infografik po edycję zdjęć, pozwalając na twórczość na niespotykanym wcześniej poziomie. W tym artykule wyjaśnię, jak AI zasila nowe narzędzia projektowe i jak profesjonaliści z różnych dziedzin mogą z nich korzystać.

Czytaj więcej