Autor: Robert Stolarczyk

Prezes zarządu. Prelegent na takich eventach, jak BOSS Festiwal, Start UP Sprint, E-biznes Festiwal czy Mobile Trends Conference. Prezes Spółki Promotraffic należącej do Promoholdingu, która specjalizuje się w zwiększaniu sprzedaży oraz kreowaniu wizerunku w internecie m.in. dla takich firm, jak Comarch, ABC Data, InPost, ZIKO, Athlon, Plantwear czy Bioderma.
 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Roas is a King, but Profit is a Queen

Przez długie lata właściciele e-commerce mogli rozwijać swój biznes podobnie do procesu rozwoju start-upu na wczesnym etapie. Liczył się wzrost i jego tempo. Rentowność nie zawsze była najważniejsza. To działało w dobie małej konkurencji oraz szybko rosnącego rynku, jeśli chodzi o jego wartość oraz szerokość. Przynosiło to również efekty, dlatego że pieniądz był tani, marża wysoka, a klient nie był aż tak wymagający.

Czytaj więcej

Jak zoptymalizować mobilny serwis krok po kroku? Dekalog mobile managera

W Polsce już ponad 70% internautów korzysta ze smartfonów, co jednoznacznie wskazuje, że żyjemy w czasach mobile. Googlowska teoria o mikromomentach z dnia na dzień nabiera coraz większego znaczenia i coraz szerszego kontekstu.

Czytaj więcej