Autor: Rahim Blak

CEO i współzałożyciel click community. CEO i współzałożyciel jednej z pierwszych w Polsce i aktualnie największej agencji social media click community, zatrudniającej teraz ponad 60 social media specjalistów. Koncentruje się na marketingu społecznościowym ze szczególnym naciskiem na social commerce i social networking. Zajmuje się także tworzeniem startupów w modelu SaaS. Jednym z nich jest click apps – platforma edytowalnych aplikacji do Facebooka. Najnowszy startup edrone pozycjonuje jako „Pierwszy CRM dla e-commerce”. Absolwent wydziału malarstwa ASP w Krakowie i MBA w Łodzi, jest członkiem rady przedsiębiorców ASP w Krakowie, prowadzi zajęcia z e-marketingu i social media na MBA w Łodzi, Prelegent wielu konferencji. Uwielbia dzielić się wiedzą, czemu daje wyraz w swoich filmach z serii #ZrozumiećBiznes.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Pinterest, Instagram, Twitter i Snapchat dla e-commerce! Czy niszowe social media przekładają się na sprzedaż?

Czy ktoś z Was zastanawiał się kiedykolwiek, czy niszowe social media mogą mieć wpływ na biznes i sprzedaż? Każdego dnia zasięg tych mediów jest coraz większy, a co za tym idzie – zwiększa się ich znaczenie, również w branży handlowej. Dlaczego warto wykorzystać potencjał takich mediów społecznościowych, jak Pinterest, Instagram, Twitter i Snapchat?

Czytaj więcej

10 kreatywnych sposobów na sprzedaż przez Facebooka

Zbliża się rok 2017, a Facebook marketing rozkwita! Nigdy jeszcze nie był tak skuteczny i uniwersalny! Nie konkuruje już tylko z innymi serwisami społecznościowymi, ale całym internetem. Często zastępuje on stronę www, blogosferę, wspiera rekrutację, obsługę klienta, CRM, webinaria, połączenia telefoniczne i networking. 

Czytaj więcej