Autor: Natalia Suska

Dyrektor Działu Analiz w firmie NEUROHM. Doświadczona badaczka, od dziesięciu lat zajmuje się badaniem emocji. Obecnie w NEUROHM zarządza zespołem odpowiedzialnym za całościową realizację projektów badawczych. Wdraża innowacyjne metody do badań konsumenckich. Współpracuje z największymi markami w Polsce i za granicą, m.in. z branży bankowej, telekomunikacyjnej, farmaceutycznej i spożywczej. Współautorka książki ”Techniki promocji sprzedaży”. 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Siła neuromarketingu

Ludzki mózg to niezbadane obszary działań pod kątem marketingowym. Emocje to coraz istotniejszy przedmiot badań marketerów. Neuromarketing to dynamicznie rozwijający się obszar badawczy, który pozwala odkrywać reakcje konsumentów na reklamowe komunikaty. Jakie badania są dostępne na rynku? Emocje czy rozum - co odgrywa kluczową rolę w procesie zakupowym? Jak daleko możemy się posunąć wraz z neuronauką?

Czytaj więcej

Trafniej i precyzyjniej – Innowacyjne metody badawcze pomagają tworzyć skuteczne kampanie reklamowe

Wyrażenie „skuteczne kampanie reklamowe” od lat rozpala kadry zarządzające, działy marketingu, agencje kreatywne i firmy badawcze. O skuteczności często się dyskutuje i wiele pisze, mimo to można odnieść wrażenie, że jest to pojęcie zaskakująco rzadko poddawane interpretacji. W dualnym świecie kampanii podzielonych na skuteczne i nieskuteczne nadal jest zbyt mało miejsca na refleksję – wiadomo tylko, że wartością pożądaną jest skuteczność. Z artykułu dowiesz się, co tak naprawdę kryje się pod tym pojęciem i dlaczego warto dbać o wielokanałową spójność podejmowanych działań. 

Czytaj więcej