Autor: Michał Szczur

Digital Activation Manager, Mindshare Polska. Z domem mediowym Mindshare związany od 11 lat, aktualnie na stanowisku Digital Activation Managera i koordynatora mSpark. Master Trener DIMAQ, członek Grupy Roboczej IAB ds. Viewability, Grupy Roboczej IAB ds. Brand Safety oraz Grupy Roboczej IAB ds. Mobile. Wielokrotny prelegent m.in. na Purple Day, Forum IAB, IAB How To, DIMAQ Day, Kongres PTBRiO. Doświadczenie w prowadzeniu kampanii internetowych zdobywał realizując kampanie m.in. dla BRE Bank/mBank, Ubisoft, NIKE, LG, IBM, Heinz, Discovery Channel, Garmin. Laureat konkursów branżowych Effie, Golden Arrow, Mixx Awards i InnovationAd. Od kilku lat specjalizuje się w szkoleniach z zakresu digital marketingu oraz wdrażania nowoczesnych technologii w strategiach marketingowych klientów Mindshare.
 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Reklama display w 2024 – prognozy

Analizując kolejne raporty IAB PWC AdEx, trudno oprzeć się wrażeniu, że reklama display powoli zaczyna tracić udziały w rynku. Co prawda, podsumowanie całego 2023 r. jest jeszcze przed nami, to analizując historyczne raporty, możemy zaobserwować negatywny trend dla reklamy display.

Czytaj więcej

Eksperci w ogniu pytań

Jak zmienia się świat mediów w dobie automatyzacji, pod znakiem jakich trendów upłynie rok 2021 w kontekście planowania kampanii brandingowych i sprzedażowych oraz z jakimi wyzwaniami przyjdzie się zmierzyć Brand Managerom na rynku mediowym w tym roku. Poprosiliśmy ekspertów z branży, żeby podzielili się swoją opinią i praktycznymi wskazówkami.

Czytaj więcej