Autor: Michał Pietruszka

Head of trading, Spicy Mobile. Ekspert i pasjonat rynku mobilnego, specjalizuje się m.in. w marketingu aplikacji mobilnych oraz planowaniu obecności marek w kanale mobile. Od kilku lat związany z agencją Spicy Mobile, w której w ramach nowej marki Just Run App rozwija usługi doradcze, promocyjne oraz reklamowe adresowane do wydawców aplikacji. Wcześniej Group Account Director w ClickAd. Pracował też w spółkach zależnych od Internet Group, takich jak CR Media Consulting i Interactive Marketing Partner Polska, gdzie odpowiadał za planowanie i zakup mediów. 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak wypromować aplikację mobilną i zmniejszyć koszty pobrania?

1 godzina i 10 minut – tyle czasu użytkownicy urządzeń mobilnych korzystają z aplikacji instalowanych. To 15 minut dłużej niż w poprzednim roku. Jak sprawić, by to właśnie Twoja aplikacja była w gronie najczęściej pobieranych?

Czytaj więcej

Promowanie aplikacji mobilnej – O czym należy pamiętać?

Jedynie niewielki odsetek aplikacji ma szansę na rynkowy sukces. W jaki sposób poprawić pozycję aplikacji w sklepie? Jak pozyskać jakościowych użytkowników? To pytania, na które należy znać odpowiedź na długo przed wypuszczeniem aplikacji na rynek.

Czytaj więcej