Autor: Mateusz Sękara

Pracownik agencji Semahead i jeden z autorów naszego eksperckiego bloga. Od kilku lat związany z branżą SEO, do której zainspirowało go tworzenie stron internetowych. Jego zdaniem najciekawsze zakątki SEO to optymalizacja techniczna sklepów internetowych, tworzenie treści przyjaznych robotom i użytkownikom oraz rozwój projektów on-site. W wolnych chwilach uwielbia podróżować i zgłębiać tajniki sportów wytrzymałościowych.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Audyt e-commerce pod kątem SEO – 7 punktów

Produkt. Grupa docelowa. Strona www. Hosting. Płatności. No właśnie, tworząc sklep internetowy, powinniśmy pamiętać o naprawdę wielu istotnych jego częściach składowych oraz wszystkim, co doprowadza do tego, że taki sklep sprzedaje. Poznając lepiej branżę e-commerce, możemy natknąć się w wielu źródłach internetowych na różnego rodzaju checklisty, które mają pomóc nam w stopniowym odhaczaniu kolejnych kroków milowych, spraw do załatwienia czy w budowie kolejnych etapów ścieżki konwersji.

Czytaj więcej

Spadki w wynikach wyszukiwania – 6 możliwych powodów

Na pozycję serwisu w wynikach wyszukiwania wpływa wiele czynników. Nigdy nie można być pewnym, czy zajmowane przez frazy miejsca zostaną utrzymane przez dłuższy okres. Przedstawiam zatem sześć potencjalnych elementów, które warto przeanalizować w momencie, gdy zaobserwuje się spadki pozycji fraz kluczowych w Google.

Czytaj więcej