Autor: Marcin Lenkiewicz

Vice President & Board Member, Grupa Blix.
Współzałożyciel i wiceprezes Grupy BLIX. Specjalista w dziedzinie komercjalizacji nowych technologii w obszarze mobile, dive to store i FMCG. Laureat “Forbes 30 under 30”, rankingu „Deloitte Technology Fast 50 CE oraz Financial Times 1000. Uczestnik programu ,,Ready to Go” w Dolinie Krzemowej. Laureat konkursu Business Angel. Współautor Raportów branżowych kategorii FMCG razem z KANTAR (FMCG Brands We Shop).

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Smart shopper w czasach ROPO – jak łączyć świat online z offline’ową sprzedażą?

Omnichannelowy shopper to fraza opatrzona i osłuchana w Polsce nie mniej niż kolejny rok mobile. Modne wyrażenie, odmieniane przez wszystkie przypadki podczas branżowych konferencji, które z jednej strony nic nam nie mówi, a z drugiej – opisuje stan faktyczny.

Czytaj więcej

Era super shoppera – aplikacje drive to store

Smart shopperzy to relatywnie nowy, ciekawy sektor konsumentów, do których marketerzy mają szansę nauczyć się efektywnie docierać za pomocą szerokiej gamy rozwiązań i narzędzi na dzisiejszym rynku digital. Aż 80% badanych Polaków deklaruje aktywne poszukiwanie promocji podczas codziennych zakupów, a 7 na 10 twierdzi, że dobrze zna ceny produktów FMCG (NielsenIQ, 2022).

Czytaj więcej