Autor: Krzysztof Winnik

Konsultant w Winnik Consulting i parter w agencji Faster&Better. Związany z rynkiem reklamy i marketingu internetowego od 12 lat. Ekspert w dziedzinie komunikacji w nowych mediach, konsultant, trener i szkoleniowiec, prelegent na czołowych konferencjach, regularny członek jury w konkursach reklamy internetowej i wykładowca akademicki. Specjalizuje się w marketingu internetowym. Doradza międzynarodowym korporacjom w Polsce i na rynkach zagranicznych. Posiada bogate doświadczenie teoretyczne i praktyczne w zakresie strategii marki i komunikacji w mediach cyfrowych. Jest wykładowcą na Uniwersytecie Łazarskiego i AGH. Jako trener szkoleniowców IAB Polska współtworzy program standaryzacji i weryfikacji kompetencji digital marketingowych DIMAQ – Digital Marketing Qualification.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Digital Customer Experience w praktyce, czyli jak amplifikować udział marki w treściach tworzonych przez internautów?

Wraz z postępującą digitalizacją Twoi konsumenci zyskali dostęp do informacji. To dobra wiadomość, bo dystans między marką a konsumentem zmniejszył się do kilku kliknięć myszką. To również zła wiadomość, bo informacje, którym ufają internauci, to przede wszystkim opinie, recenzje i rekomendacje, które tworzą oni sami.

Czytaj więcej

Jak zapanować nad reputacją marki w internecie, prowadząc dialog nie tylko na Facebooku?

Marketingowy świat stanął na głowie. Od czasu redukcji zasięgów organicznych na Facebooku, konsumenci nie widzą, co do nich mówisz, a jeśli widzą – to nie ufają. Iluzja kontroli nad reputacją marki sprowadziła dyskusję o marketingu społecznościowym do posiadania własnych profili na Facebooku, Instagramie i innych mediach społecznościowych. Tymczasem dialog, który ma znaczenie, odbywa się poza strefą komfortu marketera – w przestrzeni wpisów tworzonych nie przez marki, a zwykłych internautów.

Czytaj więcej