Autor: Iwona Kacperska

team leader – segment Publishers, Gemius

Związana od 2016 r. z Gemiusem, gdzie odpowiada za planowanie i koordynację prac w segmencie wydawców oraz obsługę kluczowych klientów. Wcześniej, jako manager ds sprzedaży produktów cyfrowych w Phoenix Press, była odpowiedzialna za strategię sprzedaży oraz rozwój nowych produktów reklamowych. W Interii, gdzie zajmowała stanowisko kierownika sprzedaży regionalnej, do jej zadań należały koordynacja regionu południowego, negocjacje z kluczowymi klientami oraz realizacja planów sprzedażowych.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

TOP 10 reklam wideo w telewizji i internecie wg gemiusAdReal

W sierpniu najbardziej aktywnymi reklamowo branżami były Pharmaceuticals, Trade i Food, które odnotowały odpowiednio 9, 8 i 6 mld kontaktów reklamowych.

Czytaj więcej

Widownia online w liczbach – TV vs. digital

W październiku najaktywniejsza pod względem liczby kontaktów reklamowych była branża Pharmaceuticals, podobnie jak to miało miejsce w miesiącach poprzedzających. O ile jednak w sierpniowym zestawieniu reklamy dotyczące produktów farmaceutycznych odnotowały łącznie 10,1 mld kontaktów reklamowych, o tyle w październiku liczba ta była o połowę wyższa i wyniosła 15,2 mld.

Czytaj więcej