Autor: Beata Twardowska

Współzałożycielka agencji content marketingowej Dajemyslowo.com. Absolwentka dziennikarstwa sportowego na Uniwersytecie Wrocławskim, związana z marketingiem internetowym od 7 lat. Prywatnie miłośniczka sportów drużynowych, której niestraszne jest wstawanie o 3 nad ranem, by... obejrzeć mecz reprezentacji Polski w siatkówce.
 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Webwriting w praktyce

Content marketing jest dziś wdrażany niemal przez każdą firmę, której zależy na widoczności w internecie. Wraz ze zwiększeniem świadomości marek w zakresie marketingu treści zwiększa się również liczba sposobów wykorzystania contentu. Ale czy w poszukiwaniu kreatywnych rozwiązań nie zapominamy o jakości treści na stronie WWW?

Czytaj więcej

Copywriting w e-mail marketingu – jak tworzyć skuteczne tematy i zachęcające teksty?

Mimo powstawania coraz nowszych sposobów dotarcia do użytkowników, e-mail nadal ma się dobrze i jest jednym z najskuteczniejszych kanałów komunikacji online. Warto więc uwzględnić go w swoich działaniach marketingowych, aby dotrzeć do właściwej grupy docelowej. Do osiągnięcia spektakularnych wyników, oprócz samego narzędzia potrzebujesz też skutecznych treści.

Jak pisać, żeby odbiorcy nie tylko otwierali maile, ale też wykonywali odpowiednie akcje? 

Czytaj więcej