Autor: Adrian Milewicz

Członek zespołu TikTok & Mikroinfluencers we wrocławskiej agencji influencer marketingu GetHero. Na co dzień realizuje kampanie dla marek segmentu beauty, lifestyle i FMCG, w tym m.in. Garnier i Dooti Donuts. Zajmuje się również prowadzeniem kanałów marek na TikToku i opieką managerską nad twó

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

TikTok bez tajemnic. Co mówią o platformie jej polscy użytkownicy?

Czy moja marka pasuje do TikToka? Czy spodoba się jego użytkownikom? Możliwe, że te pytania pojawiły się w Twojej głowie jakiś czas temu – kiedy TikTok był jeszcze nowością, a marketerzy podchodzili do niego dość ostrożnie. Dziś znamy tę platformę dużo lepiej i wiemy, że każdy znajdzie tutaj swoje miejsce i widownię. Niedawno wydany raport GetHero pt. „Kim są polscy użytkownicy TikToka” to doskonałe źródło wiedzy na temat społeczności TikToka. Przyjrzymy jej się bliżej!

Czytaj więcej

Instrukcja w 10 krokach – Jak prowadzić i rozwijać małe konto marki na TikToku?

TikTok stał się platformą, która wzbudza ogromne zainteresowanie marek z całego świata. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie – nie dziwi więc, że małe i duże marki szukają pomysłów na to, jak zaistnieć w społeczności TikToka i zdobyć jej sympatię. Dziś podpowiadamy, jak nabrać wiatru w żagle, kiedy prowadzisz mały profil swojej marki.

Czytaj więcej