Online Marketing Polska
Pobierz darmowe poradniki
 • Raport SEO 2016 - liderzy swoich branż
  Format: - 4 KB
  Pobierz plik
 • Influencer Marketing - praktyczny e-book
  Format: pdf - 10,36 MB
  Pobierz plik
 • Przewodnik Grupy Wirtualna Polska S.A. po obszarze e-mail marketingu.
  Format: pdf - 2,56 MB
  Pobierz plik
POKAŻ WIĘCEJ PLIKÓW
KATEGORIE
X Kongres Online Marketing - relacja

Agencja marketingowa Facead zmienia się w BrandAhead

Agencja Facead działająca na rynku od 2009 roku, obsługująca m.in takie marki jak The Body Shop, Centrum Nauki Kopernik oraz marki wchodzące w portfolio firmy A&D Pharma, z początkiem kwietnia 2017 roku przeszła rebranding. Pod nową nazwą BrandAhead agencja będzie koncentrować się na rozwijaniu czterech mocnych kompetencji zespołu: Komunikacji, Kreacji, Kampanii Reklamowych i Nowych Technologii.

Agencja dwukrotnie powiększyła w tym roku swój zespól. Rozpoczęła współpracę z polskim oddziałem międzynarodowej firmy HimalayaDrug Company i marką HimalayaHerbals
w zakresie obsługi kanałów społecznościowych oraz zrealizowała kampanię reklamową
z jedną z największych firm mleczarskich w Polsce OSM Piątnica promując w digitalu „śmietankę 42%", w ramach której powstała strona http://domowemaslo.pl/.

Na czele agencji stanęła Katarzyna Malinowska, dotychczas New Business Manager agencji Facead. Za strategię odpowiedzialny jest Wiktor Ławik, projekty związane z komunikacją prowadzi Anna Zamecka, a kreacją zarządza Bartosz Wielowiejski. Agencja łączy analityczne podejście z atrakcyjną komunikacją i kreacją, w centrum stawiając markę i wizję jej ciągłego rozwoju.

Mamy szczęście pracować ze wspaniałymi Klientami, którzy są otwarci na nowości. Większość naszych Klientów współpracuje z nami przez lata, a to daje nam możliwość nie tylko efektywnego wprowadzania ich marek w stale zmieniający się świat digitalu, ale przede wszystkim budowania wspólnej wizji tego, gdzie marki mają znaleźć się w przyszłości. Takie podejście doskonale odpowiada także wizji rozwoju naszej agencji – podsumowuje Katarzyna Malinowska.

Anna Zamecka

Partnerzy 
strategiczni:
Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl