Online Marketing Polska
Pobierz darmowe poradniki
 • Raport SEO 2016 - liderzy swoich branż
  Format: - 4 KB
  Pobierz plik
 • Influencer Marketing - praktyczny e-book
  Format: pdf - 10,36 MB
  Pobierz plik
 • Przewodnik Grupy Wirtualna Polska S.A. po obszarze e-mail marketingu.
  Format: pdf - 2,56 MB
  Pobierz plik
POKAŻ WIĘCEJ PLIKÓW
KATEGORIE
X Kongres Online Marketing - relacja

Brytyjski jednorożec wprowadza na polski rynek

Informujemy, że Ve Interactive, jedna z najważniejszych na świecie firm oferujących narzędzia marketingowe dla e-commerce, wprowadziła na polski rynek samoobsługową platformę SaaS. Platforma SaaS pozwala małym i średnim przedsiębiorstwom na samodzielnie i na początkowym etapie bezkosztowe (rozliczanie odbywa się za pomocą prowizji) wdrożenie w swoim e-sklepie zaawansowanych rozwiązań klasy korporacyjnej, dotychczas dostępnych dla dużych podmiotów. Działania Ve oparte są na dogłębnej analizie miliardów monitorowanych codziennie jednostek danych.

 

 • Platforma SaaS pozwala firmom samodzielnie uruchomić flagowe narzędzia Ve: Ve Panel, inteligentną samouczącą się aplikację, która prezentuje szytą na miarę ofertę w momencie opuszczania strony oraz narzędzie remarketingowe, dzięki któremu klient otrzymuje na skrzynkę mailową wiadomość pozwalającą powrócić mu na ścieżkę zakupową.
 • Dzięki wsparciu Ve przychody klientów zwiększają się średnio o 25 proc. Tylko w zeszłym roku klienci Ve na polskim rynku (jest ich ok. 1 tys.) dzięki współpracy z firmą pozyskali ponad 180 mln zł.

 

Małgorzata Maliszewska

Partnerzy 
strategiczni:
Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl