Online Marketing Polska
Pobierz darmowe poradniki
 • Raport SEO 2016 - liderzy swoich branż
  Format: - 4 KB
  Pobierz plik
 • Influencer Marketing - praktyczny e-book
  Format: pdf - 10,36 MB
  Pobierz plik
 • Przewodnik Grupy Wirtualna Polska S.A. po obszarze e-mail marketingu.
  Format: pdf - 2,56 MB
  Pobierz plik
POKAŻ WIĘCEJ PLIKÓW
KATEGORIE
X Kongres Online Marketing - relacja

Ósme Targi eHandlu za nami [patronat]

Ósme Targi eHandlu za nami [patronat]

24 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się ósma edycja Targów eHandlu. Wiosenna edycja targów zgromadziła 115 Wystawców z Polski i zagranicy i blisko 2500 Zwiedzających.

Od 10 rano we wtorek 24 marca zwiedzający VIII Tarów eHandlu mieli okazję do zapoznania się z ofertą wystawców, wśród których znalazły się agencje reklamowe, platformy sklepowe, firmy z zakresu wsparcia płatności oraz te specjalizujące się we wprowadzaniu sklepów na zagraniczne  rynki. Byli specjaliści od RTB i marketing automation, od logistyki i mailingu, SEO i audytów, były w końcu kancelarie prawne oraz media branżowe.

Jak na każdych Targach eHandlu organizator Fundacja Polak 2.0 zadbał, by poza przestrzenią wystawienniczą, znalazło się tez miejsce na wykłady. Na dwóch salach jednocześnie przez cztery godziny wygłaszanych było 18 prelekcji przygotowanych przez praktyków branży. Można było dowiedzieć się m.in. tego jak z powodzeniem otworzyć sklep internetowy w Niemczech, jak praktycznie wykorzystać analitykę webową do konstruowania celów kampanii oraz jak wykorzystać prawo do stworzenia przewagi konkurencyjnej. Prelegenci wytykali też najczęstsze błędy w e-commerce np. najczęściej spotykane klauzule niedozwolone, błędy w audycie SEO oraz błędy w oprogramowaniu. Było sporo o logistyce, automatyzacji marketingu i odzyskiwaniu porzuconych koszyków.

Prezentacje prelegentów będą publikowane na portalu fp20.org oraz na fan page’u organizatora Fundacji Polak 2.0.  

Jak zawsze podczas Targów eHandlu popularnością cieszyła się strefa chilloutu zlokalizowana w centralnej części targów. To tam w kuluarach omawiano na gorąco targowe oferty, jakie przygotowali Wystawcy oraz dyskutowano o najnowszych rozwiązaniach.

Kolejna edycja Targów odbędzie się 14 października na Stadionie Narodowym w Warszawie. Więcej informacji pojawi się wkrótce na stronie http://targiehandlu.pl/

Magazyn Online Marketing Polska był patronem medialnym wydarzenia.

Piotr Szczepaniak
Fundacja Polak 2.0

Od dłuższego czasu związany z targami, obecnie pracuje przy organizacji wydarzeń dla branży e-commerce, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na Wydziale Gospodarki Międzynarodowej.

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie o-m.pl,
 • cotygodniową porcję porad i inspiracji e-marketingowych,
 • dodatkowe korzyśœci od Partnerów Magazynu Online Marketing Polska.

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Tagi: #e-commerce, #wydarzenia

Przeczytaj także:

Partnerzy 
strategiczni:
Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl