Autor: Paweł Kijko

Konsultant i przedsiębiorca w Klewer. Specjalizuje się w zakresie promocji start-upów w Polsce i za granicą, w tym w zakresie optymalizacji reklam w Google Shopping. Na swoim koncie ma ponad 100 zrealizowanych projektów, szkoleń oraz publikacji branżowych. Prelegent na takich konferencjach, jak TES Affiliates Conference w Pradze, Affiliate Summit East w Nowym Jorku, oraz redaktor na portalu Forbes z siedzibą w Bostonie. Prywatnie właściciel portali przeznaczonych dla Polonii w Hiszpanii.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Sztuczna inteligencja wygra tylko z tymi copywriterami, którzy z niej nie korzystają – czyli jak stworzyłem portale hiszpańskie

Mówią, że jeśli robisz to, co kochasz, to nigdy nie pracujesz. To prawda. U nas, marketerów internetowych, mamy jednak inny problem. Każdy z nas ma jakieś hobby. U jednych to fotografia, u innych podróże. A co, jeśli po pracy – tworzeniu stron, ich reklamie, analizowaniu ruchu i wytyczaniu kierunków rozwoju treści i promocji chcesz siąść w czasie wolnym do… tego samego, ale traktując to jako nieprzymusowe hobby. Brzmi nieciekawie? A może wydaje się, że to pomysł skazany na porażkę? Jak głosi przysłowie „potrzeba jest matką wynalazków”.

Czytaj więcej

Google Shopping – jak skutecznie tworzyć i optymalizować kampanie produktowe w wyszukiwarce?

Obecnie coraz więcej ludzi decyduje się na robienie zakupów online. Dlatego też warto zainwestować w reklamy Google Shopping, które mają kluczowe znaczenie w rozwoju rynku e-commerce. W tym artykule dowiesz się, czym dokładnie jest i jak działa Google Shopping oraz jak tworzyć skuteczne kampanie.

Czytaj więcej