Autor: Mateusz Rzetecki

Senior SEO specialist, Bluerank. Absolwent Politechniki Poznańskiej i Uniwersytetu Łódzkiego. Z branżą SEO związany od 2009 r.

W Bluerank realizuje kampanie w wyszukiwarkach dla klientów z branży budowlanej, motoryzacyjnej, finansowej i farmaceutycznej oraz dla serwisów e-commerce. Wśród obsługiwanych przez niego marek znaleźli się m.in.: Archeton, Praktiker, mBank, Smyk, Bron.pl, Taxcare, WSiP, Polfarmex, Paradyż. Występuje jako prelegent podczas konferencji branżowych oraz jest autorem wielu publikacji.

Prywatnie prowadzi blog mrzetecki.com, na którym zamieszcza treści związane z marketingiem internetowym. Poza tym jest fanem kuchni azjatyckiej.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Mobile SEO, czyli jak skutecznie pozycjonować serwis na urządzenia przenośne

Od kilku lat liczba urządzeń mobilnych na świecie rośnie w dynamicznym tempie. W 2014 r. przekroczyła liczbę wszystkich ludzi żyjących na świecie, a jest już ich ponad 7,2 miliarda. Według ostatniego raportu „Digital in 2016” w Polsce mamy 28,4 miliona użytkowników korzystających z urządzeń przenośnych. Oznacza to, że co czwarty obywatel naszego kraju posiada przynajmniej jedno urządzenie mobilne. Jak zatem powinni do tego podejść właściciele serwisów, by utrzymać ruch w serwisie i zadbać o wysokie pozycje w Google?

Czytaj więcej