Autor: Katarzyna Dworzyńska

W branży od 8 lat. Do 2014 r. związana z rynkiem telekomunikacyjnym, gdzie odpowiadała za działania marketingowe i komunikacyjne dla Orange, a następnie Play. Pomysłowadczyni oraz organizatorka warsztatów na temat marketingu mobilnego Warsaw Speaks Mobile. Autorka bloga dworzynska.com, na którym pisze o marketingu nowych technologii i mobile. Założycielka agencji PR Calling!, skupionej wokół firm z branży mobile, IT, new tech oraz appmarket.guru skoncentrowanej na marketingu i promocji aplikacji mobilnych. Wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak wypromować aplikację mobilną – 7 sprawdzonych pomysłów

Od dawna jesteś fanem aplikacji mobilnych, z uwagą śledzisz rozwój rynku mobilnego i już wiesz, że chcesz stworzyć produkt, który pobiorą miliony. Plan na aplikację masz, software house także już dawno wybrany.

Zaczynacie prace. Mijają miesiące, projekt jest już prawie skończony. Jeszcze chwilę zajmują Ci testy. W końcu nadchodzi Ten dzień. Twoja aplikacja mobilna trafia do appmarketu. Widzisz pierwsze pobrania. Mija kilka kolejnych dni, tymczasem zamiast wzrostów w statystykach – cisza. Co mogło pójść nie tak?

Czytaj więcej