Autor: David Dobrowolski

One Social Lead w Salestube
Jest ekspertem w łączeniu kompetencji social mediów i paid social, liderem projektu One Social, który pozwala zwinnie łączyć oba te obszary, entuzjastą nowych technologii i fascynatem możliwości stwarzanych przez metaverse. Sprawia, że kontent jest bardziej unikatowy i rozpoznawalny, a kampanie mediowe bardziej efektywne. Najbardziej napędza go zarażanie innych wizją. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem w ramach specjalizacji. Możecie spotkać go na szkoleniu lub konferencji, zaprasza wtedy do zbicia piątki! Na co dzień prowadzi jeden z zespołów w ramach działu paid social w Salestube. W branży mediowej jest od 8 lat. Ma na koncie współpracę z takimi markami, jak L’Oreal, TUI, Hochland, PKP Intercity, Supermenu, Foods by Ann i wieloma innymi. Po godzinach czerpie także dużo satysfakcji ze wspierania mniejszych marek w stawaniu się bardziej rozpoznawalnymi, zrealizował to z YOPE, Berries & Co., Slowhop, eyephoria, hypecorner, Iced Stuff, VCentrum.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Metaverse – czekać czy działać? Jak w praktyce wykorzystać możliwości wirtualnej rzeczywistości w komunikacji i reklamie?

Słysząc o metaverse, większość z nas wytrzeszcza oczy i snuje w głowach wizje, nie wiadomo czego. Ale czy faktycznie jest to tak odrealnione? Przecież każdy z nas doświadczył np. reklam AR-owych, czy zakładał gogle do VR-a. Jeśli jednak nie, to pewnie mieliście okazję grać w grę - LOL lub Minecraft, albo zaczęliście interesować się cyfrowymi walutami czy NFT. Metaverse to ewolucja sposobu korzystania z sieci, której – jako heavy userzy internetu – doświadczamy na co dzień.

Czytaj więcej