Autor: Adam Romanowski

Head of LifeTube Labels
W LifeTube jest odpowiedzialny za współpracę z infl uencerami poprzez pomoc w tworzeniu własnej marki, merchandising oraz budowanie e-commerce wraz z zapleczem logistycznym. Przedsiębiorca, który od lat swoje doświadczenie w branży e-commerce łączy z infl uence marketingiem. Pomysłodawca i twórca magazynu VAIB – czasopisma o hip-hopie wydawanego w latach 2013–2016. Od 2017 r. współtworzy markę Vito Team, w której odpowiedzialny jest za budowanie brandu i wielowymiarową monetyzację popularności twórców.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Automatyzacja procesów marketingowych – must have współczesnego marketera

Każdy dobry marketer powinien być na bieżąco z aktualnymi trendami, korzystać z odpowiednich narzędzi i przede wszystkim cały czas się uczyć, aby nie wypaść z przysłowiowego obiegu. Dynamiczny rozwój branży IT, a także wiążący się z nią wysyp nowinek technologicznych powoduje, że dużym wyzwaniem staje się dzisiaj łączenie w pracy wielu narzędzi w taki sposób, który pozwoli wyraźnie odciążyć marketera.

Czytaj więcej

Ekonomia twórców: jak stworzyć wspólny produkt z influencerem?

Influencer marketing przechodzi dynamiczne zmiany w każdym możliwym aspekcie. To, co dzisiaj działa skutecznie, jeszcze do niedawna było nie do pomyślenia, a to, co działało jeszcze nie tak dawno, dzisiaj okazuje się mieć marne skutki lub wręcz generuje więcej kosztów niż potencjalnych zysków. Do tematu można podejść jednak zupełnie inaczej – skuteczniej, ciekawiej, w przemyślany sposób.

Czytaj więcej