Autor: Paweł Dunia

Head of design/członek zarządu w Artegence. Doświadczony designer i ekspert w tworzeniu nowoczesnych serwisów informacyjnych. Twórca innowacyjnych projektów stron internetowych dla największych i najbardziej znanych marek. Do jego prac należy m.in. nowa odsłona portalu Wyborcza.pl, która po ujrzeniu światła dziennego od razu została bardzo przychylnie oceniona przez branżę oraz użytkowników.

Cyklicznie prowadzi warsztaty wewnętrzne i dla klientów Artegence z zakresu designu, UI i UX.

Posiada 16 lat doświadczenia, a od 12 lat związany jest z Artegence. Pracował dla takich brandów, jak: Nike, Play, Lech, mBank, Knorr, Wyborcza.pl, FOX, Panasonic, Wedel czy AVIVA. Ma na swoim koncie takie nagrody jak: KTR-y, Kreatury, Golden Arrow czy FWA.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak projektować nowoczesne serwisy informacyjne?

Kochamy powielać sprawdzone schematy, bo jest to bezpieczne, daje szybkie efekty, pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Robimy to w wielu dziedzinach biznesu oraz w każdej dziedzinie życia. Trzymając się tych schematów, upraszczamy sobie funkcjonowanie i nie musimy codziennie zadawać tych samych pytań. Ale czy trwanie w tym jest na pewno dobre? Specyfika konsumpcji treści dynamicznie się zmienia, użytkownik i jego otoczenie stawiają przed nami coraz to nowe wyzwania, dlatego ryzyko i odwaga ze strony wydawców są dziś konieczne. Przyszedł czas definiowania mediów na nowo.

Czytaj więcej