#TygodnikOM - 30 stycznia 2018r.

Sprawdź zbiór najważniejszych nowości ostatnich dni!

2018-01-31 18:10:57

Jak co wtorek, zapraszamy na nasz #TygodnikOnlineMarketing! Co nowego w social mediach?

1. Wczorajsze oświadczenie Marka Zuckerberga o położeniu nacisku na promowanie wiadomości z lokalnych źródeł: 
https://web.facebook.com/zuck?hc_ref=ARRxoV_5feU5Et7Ahkur_5F21I7phf_Ncm4NsA8qak-8iEi0PuCCuCY9v2qLTvNV5KE&fref=nf&pnref=story.

2. Rozważałeś ostatnio założenie lub zmianę swojej firmowej strony internetowe i zastanawiasz się, która platforma jest dla Ciebie najlepsza? Spójrz na ciekawą infografikę i zobacz, dlaczego akurat WordPress:
https://www.socialmediatoday.com/news/18-reasons-why-you-should-use-wordpress-for-your-business-website-infograp/515618/

3. Lubisz GIPHY? Jasne! Kto ich nie lubi? Zabawne, krótkie video, które teraz śmiało możesz dodać do swojego InstaStories, i do zdjęć i do filmików. 
https://wersm.com/omg-you-can-now-add-gif-stickers-to-your-instagram-stories/

4. Wśród wszystkich zmian jakie nanosił Snapchat, ta może Was naprawdę ucieszyć! Pamiętasz białe tło, na którym było umieszczane Twoje zdjęcie z albumu telefonu? Już go nie znajdziesz:
https://wersm.com/snapchat-removes-white-border-snaps-uploaded-camera-roll/ 

5. 5 sposobów na maksymalizowanie potencjału Instagrama dla Twojego biznesu w roku 2018:
https://www.socialmediatoday.com/news/5-ways-to-maximize-instagram-for-your-business-in-2018-infographic/515795/

6. Wprowadzenie do Google Tag Manager – o co chodzi? Ty też się nad tym głowisz? Wyjaśnienie:
https://moz.com/blog/an-introduction-to-google-tag-manager

7. Zaplanuj sobie post i śmiało ustaw godzinę publikacji. Zrób to za pomocą Instagram Graph API - jakie to pożyteczne! https://business.instagram.com/blog/instagram-api-features-updates

8. LinkedIn poprzez swój szybki rozwój, tak jak i inne portale social media, doświadczył problemu fałszywych kont. Jak sobie poradził z tym problemem? 9 szybkich tipów jak je rozpracować: https://www.socialmediatoday.com/news/9-tips-to-help-spot-a-fake-linkedin-profile/515631/

9. Facebook Gaming Creator Program - idealne miejsce skierowane dla twórców gier, gdzie gracze mogą budować własne społeczności. Extra! Krótki artykuł poniżej: 
http://www.pcgamer.com/facebook-takes-aim-at-twitch-and-yo…/

10. Kto słyszał o Devumi? Złodziejski bot danych z Twittera przedmiotem śledztwa w Stanach Zjednoczonych! Brzmi strasznie? Przeczytaj koniecznie artykuł: 
https://wersm.com/twitter-bot-company-investigation/

Do usłyszenia już za tydzień! :)

 

 

ZNAJDŹ NAS: