#TygodnikOM - 27 czerwca 2017r

Sprawdź zbór najważniejszych nowości ostatnich dni!

2017-06-29 15:51:17

Allegro pozwala na dodawanie większej liczby zdjęć w ofertach

Od 28 czerwca zmieniają się opłaty za umieszczanie zdjęć w ofertach na portalu Allegro. Do tej pory, bezpłatnie można było dodać wyłącznie jedną fotografię. Od jutra ma się to zmienić. Płatne będą dziesiąte i każde kolejne zdjęcie w ofercie. Serwis zwiększył także maksymalną liczbę fotografii w ofertach. Aktualnie profile firmowe mogą zamieszczać maksymalnie 16 zdjęć, a osoby prywatne 10. Od listopada prywatni użytkownicy będą mogli korzystać z możliwości dodawania większej liczby zdjęć, posiadacze kont firmowych będą mieli tę opcję od lutego przyszłego roku.

Filtry na Messengerze!

Wydaje się, że filtry całkowicie zawładnęły social mediami! Teraz, do grona portali umożliwiających upiększanie online dołączył także Messenger.

https://www.facebook.com/messenger/...

Worldpay umożliwia akceptowanie płatności na mobile'u

Worldpay zajmujący się przetwarzaniem płatności uruchomił właśnie pilotażową wersję programu, który umożliwia mniejszym sprzedawcom akceptowanie płatności ich klientów przy pomocy smartfonów - bez konieczności posiadania terminali płatniczych.

Snapchat udostępnia Snap mapy!

Kilka dni temu Snapchat udostępnił kolejną funkcję. Umożliwi ona wyświetlanie treści udostępnionych przez użytkowników na mapie i odkrywanie nowych miejsc oraz wydarzeń.

Dotychczas możliwe było wyłącznie dodawanie geofiltrów charakterystycznych do danej lokalizacji. Teraz możliwe jest także zobaczenie co dzieje się u naszych znajomych w różnych częściach świata. Będziemy mogli też zainspirować znajomych do wzięcia udziału w wydarzeniu. Gdy nasi znajomi podzielą się treściami na mapie w danym miejscu pojawi się Actionmoji, czyli czyli specjalnie przygotowana emotikonka.

Aby korzystać z nowej funkcji, niezbędna jest aktualizacja Snapchata.

ZNAJDŹ NAS: