Nowy serwis internetowy ZnamLek.pl

2015-09-29 11:10:51

ZnamLek.pl jest serwisem internetowym, który powstał z myślą o potrzebach konsumentów poszukujących informacji i opinii o lekach, kosmetykach i suplementach diety. Stale rosnąca liczba dostępnych na rynku produktów powoduje, że podjęcie właściwej decyzji jest dla użytkowników wyzwaniem, a często i ryzykiem. Dlatego platforma ZnamLek.pl oferuje jedną z największych w polskim Internecie encyklopedię produktów, również tych oferowanych wyłącznie drogą elektroniczną.

Dzięki tysiącom rzetelnych opisów oraz opinii pacjentów pomagamy wybrać najodpowiedniejsze leki, kosmetyki i suplementy diety. Wiemy, że od trafnej decyzji w tym zakresie zależy zdrowie, samopoczucie i powodzenie terapii. Dbamy o to, aby w serwisie pojawiły się bezstronne opinie wysokiej jakości, a także profile producentów, którzy poprzez swoich ekspertów docierają z informacją o swoich produktach do szerokiego grona użytkowników.

Dlaczego Internauci korzystają z serwisu ZnamLek.pl?

Tysiące opinii - posiadamy już ponad 14 000 opinii użytkowników i bazę 10 000 opisów leków, suplementów i kosmetyków. Codziennie dodajemy nowości i poszerzamy bazę. Zakres - nasza baza zawiera obszerne opisy leków na receptę, leków OTC, dermokosmetyków, suplementów diety, a także, co unikatowe - produktów z branży fitness i ziołolecznictwa. Bezstronność - nie zarabiamy na promowaniu produktów, dlatego dajemy pewność, że opinie są wiarygodne.  Brak reklam - serwis pozbawiony reklam, dzięki czemu użytkownik może go wygodnie przeglądać. Komplet informacji - dostarczamy wszystkich potrzebnych informacji o produktach i producentach.

Dlaczego warto współpracować ze ZnamLek.pl?

Dzięki współpracy ze ZnamLek.pl masz szansę budować pozytywny wizerunek swoich produktów oraz PR swojej marki.

OFERUJEMY:

Indywidualną opiekę nad profilem i produktami producenta Bogaty panel producencki umożliwiający samodzielne dodawanie nowości produktowych Profil ekspercki umożliwiający interakcję z Użytkownikami serwisu - prowadzenie konwersacji i udzielanie odpowiedzi na opinie i zapytania Publikację artykułów specjalistycznych pod marką produktu lub producenta

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY:

Firmy farmaceutyczne Producentów i dystrybutorów leków, suplementów diety i kosmetyków Agencje reklamowe, programy afiliacyjne

 

ZnamLek.pl

ZNAJDŹ NAS: