Think Kong wesprze globalną komunikację social szumiących misiów Whisbear

Polska firma Whisbear, zajmująca się produkcją oryginalnych szumiących misiów, wybrała Agencję Think Kong do realizacji działań reklamowych w kanałach social w Polsce i na rynkach zagranicznych.

2017-10-11 13:37:15

W ramach umowy zespół agencji Think Kong będzie odpowiedzialny za doradztwo strategiczne i wsparcie  działań reklamowych Whisbear, m.in. na terenie USA, Francji i Wielkiej Brytanii. Współpraca obejmuje przygotowanie strategii i optymalizację kampanii realizowanych w serwisach Facebook i Instagram.

Think Kong (www.thinkkong.pl) to agencja specjalizująca się w prowadzeniu kampanii content marketingowych i  social media oraz strategicznym wsparciu komunikacji marek w Internecie. Od 2013 r. Think Kong współtworzy międzynarodową sieć agencji socialmediowych BOX Network Europe. Firma jest częścią grupy On Board Think Kong, w skład której wchodzi też agencja public relations On Board PR Ecco Network. Think Kong była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana na międzynarodowych konkursach (IAC, Magellan Awards, Stevie Awards). Agencja realizowała działania promocyjne online dla wielu marek, m.in. ASUS, Zortrax, KLM, Air France, Groupon, Vision Express, Mlekovita, TommeTippee, Sundance Channel.

Dodatkowych informacji udziela:

Martyna Drozdowska, Biuro prasowe Grupy On Board Think Kong, tel. (+48 22) 321 51 27, e-mail: media@onboard.pl

DorotaCiszek, On Board PR Ecco Network, tel.(+48 22) 321 51 00, e- mail: dciszek@onboard.pl

 

ZNAJDŹ NAS: