Grupa Efigence dla Emirates NBD

Artegence (GrupaEfigence)wspiera Emirates NBD – największą grupę bankową na Bliskim Wschodzie, lidera digitalizacji i innowacji w regionie – w tworzeniu nowoczesnej bankowości elektronicznej. Agencja odpowiadała za zaprojektowanie nowego interfejsu i userexperience na najwyższym poziomie.

2017-08-08 16:20:32

W ramach współpracy przy tworzeniu platformy bankowości elektronicznej nowej generacji agencjaodpowiadała za projektarchitektury informacji i nowy graficzny interfejszapewniające lepszedoświadczenia użytkowników z bankiem orazwspierała wdrażanie technologii front-end. Nowo uruchomiona platforma Emirates NBD pozwala na dostosowanie bankowości do indywidualnych potrzeb klienta, sprawne zarządzanie finansami dzięki zupełnie nowemu dashboardowi ze spersonalizowanymi podpowiedziami, zakupy w sklepie zintegrowanym z bankowością, a nawet spotkania twarzą w twarz z doradcą bankowym za pośrednictwem usługiFaceBanking.

„Nasza nowa platforma wprowadza klientów Emirates NBD w bankowość przyszłości. Projekt łączy usługi FaceBankingu, angażujące usługi bankowości wideo i czatu, dopracowany w każdym detalu userexperienceodzwierciedlający natywną aplikację oraz zaawansowaną personalizację pozwalającą na głębsze zrozumienie sytuacji finansowej klientów i dostosowanieoferty do ich potrzeb ", wyjaśnia Suvo Sarkar, Senior EVP & Group Head, Retail Banking &Wealth Management w Emirates NBD.

„W ramach współpracy z klientemstworzyliśmyzupełnienową jakośćw bankowości elektronicznej, dzięki czemu Emirates NBD pozostawia konkurencję daleko w tyle. Wykorzystując szerokie doświadczenie we współpracy z bankami z Polski i z zagranicy, zaprojektowaliśmy z klientem rozwiązania zapewniające użytkownikom zupełnie nowe doświadczenia. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tego innowacyjnego projektu” – mówi Andrzej Szewczyk, prezes Artegence, wiceprezes i dyrektor zarządzającyEfigence.

 

 

 

 

ZNAJDŹ NAS: