Sempai rozbudowuje działy SEO i Client Service

Agencja Sempai, świadcząca usługi z zakresu performance marketingu, powiększyła swój zespół o kolejne trzy osoby.  Mariusz Waszkiewicz i Monika Zahorowska wzmocnili dział SEO, natomiast Paweł Grabowski został nowym Account Managerem. To nie koniec zmian w Sempai. Tylko w najbliższym miesiącu agencja planuje także rozbudować zespół odpowiedzialny za realizację kampanii AdWords.

2017-03-14 10:51:28

Agencja Sempai, świadcząca usługi z zakresu performance marketingu, powiększyła swój zespół o kolejne trzy osoby.  Mariusz Waszkiewicz i Monika Zahorowska wzmocnili dział SEO, natomiast Paweł Grabowski został nowym Account Managerem. To nie koniec zmian w Sempai. Tylko w najbliższym miesiącu agencja planuje także rozbudować zespół odpowiedzialny za realizację kampanii AdWords.Mariusz Waszkiewicz, nowy Specjalista ds. SEO w Sempai, przez ostatnich 5 lat związany był z agencją Gogoler, w której pomagał małym i średnim firmom zaistnieć w sieci. Specjalizuje się zarówno w prowadzeniu kampanii SEO o zasięgu lokalnym, jak i ogólnopolskim. Prywatnie, oprócz SEO, interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, którą uwielbia oglądać w wykonaniu Jagiellonii Białystok i FC Barcelony.


Do działu SEO na stanowisko Młodszego Specjalisty SEO dołączyła również Monika Zahorowska. Wcześniej odpowiedzialna za prowadzenie działań promocyjnych i copywriting w lokalnych mediach i organizacjach pozarządowych. Wielbicielka dzikiej przyrody, spacerów po bagnach oraz zwierząt małych i dużych


Paweł Grabowski, który pełni teraz funkcję Account Managerem w Sempai, związany jest z branżą marketingową od 4 lat. Swoje doświadczenie w zakresie obsługi klienta zdobywał pracując w działach reklamy regionalnych portali informacyjnych Bialystokonline.pl i Bia24.pl oraz agencji marketingowo-reklamowej Empem Group, w ktorej obsługiwał lokalne firmy z sektora MŚP. Prywatnie każdą wolną chwilę spędza przemierzając setki kilometrów swoim jednośladem.Sempai to Agencja SEM działająca w obszarze marketingu w wyszukiwarkach internetowych oraz analityki webowej. Naszą specjalnością jest obsługa skepów internetowych w zakresie marketingu konkwersji. Znajdujemy się w elitarnym gronie PREMIER Google Partners.

Więcej o firmie: http://www.sempai.pl/

Małgorzata Cichocka
Sempai

ZNAJDŹ NAS: