Konferencja szkoleniowa Analityka w praktyce 15 maja Warszawa

Absolutna nowość szkoleniowa! Wyjątkowo zróżnicowana formuła wydarzenia, koniec z suchą teorią :) Jeszcze przed konferencją czekają na Ciebie 2 szkolenia online, dzięki którym poznasz tajniki analityki już w zaciszu swojego domu. Podczas spotkania stacjonarnego przećwiczysz pod okiem ekspertów najbardziej newralgiczne elementy analityki internetowej i otrzymasz bogaty pakiet materiałów dydaktycznych.

2019-02-22 10:05:46

Analityka w praktyce - analiza, optymalizacja, efektywność to nowatorska formuła spotkania, do którego przygotujesz się jeszcze w domu.

Przed konferencją otrzymasz 2 szkolenia online z Google Analytics oraz Google Data Studio. Już to potrafisz? Bez obaw! Ze szkoleń online dowiesz się, jak określać cele, interpretować dane, podnosić konwersję i… wielu innych rzeczy:)

Podczas konferencji weźmiesz udział w wykonywaniu licznych zadań, do których otrzymasz zestaw niezbędnych instrukcji.

Po wydarzeniu dostarczymy Ci pakiet prezentacji multimedialnych i zestaw protipów niezbędnych do prowadzenia działań w zakresie analityki internetowej.

Jakie tematy zrealizujemy?

Podczas webinarów, które otrzymasz już 30 kwietnia 2019 r. dowiesz się:

- Jak prawidłowo korzystać z Google Analitics, by zoptymalizować stronę i poznać zachowania użytkowników?

- Jakie są podstawowe funkcjonalności Google Data Studio i jak możesz wykorzystać je w podniesieniu efektywności Twoich działań reklamowych?

Dodatkowo otrzymasz dokładne instrukcje, jak krok po kroku założyć konta w tych darmowych narzędziach analitycznych od Google.

Na konferencji  15 maja 2019 r. w teorii i praktyce nauczysz się:

- Jak poznać i zrozumieć swojego klienta dzięki analityce w social mediach i poprawić efektywność działań marketingowych?

- Jak prawidłowo stosować analitykę w e-commerce, aby zwiększyć sprzedaż i wyróżnić się na rynku?

- Jak analityka internetowa przekłada się na wzrost zysku z kampanii marketingowych?

- Dlaczego warto wykorzystywać dane z Facebooka w codziennych działaniach firmy i dzięki temu tworzyć skuteczne strategie marketingowe?

- Analityka w służbie danych, czyli jak wykorzystać potencjał Google Data Studio do efektywnego raportowania i wnioskowania?

- Jak stosować analitykę w influencer marketingu, by zyskać zaufanie klientów?

Będziesz uczył się od najlepszych, wśród prelegentów:

KRZYSZTOF MARZEC - Specjalista w zakresie kampanii Google Ads

MONIKA KOŁODZIEJCZYK - Ekspert w dziedzinie analityki internetowej, optymalizacji konwersji i tworzenia strategii digital.

WITOLD WRODARCZYK - Założyciel i dyrektor operacyjny Adequate Interactive Boutique.

TOMASZ BRUSIK - Ekspert w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w social mediach

MAGDALENA URBANIAK - Specjalistka ds. influencer marketing

GRZEGORZ MIECZNIKOWSKI - Specjalista od komunikacji, optymalizacji sprzedaży i rozwoju biznesu.

Co wyróżnia Konferencję?

 • To jedyna konferencja, przed którą otrzymasz dostęp do czytelnych instrukcji i materiałów szkoleniowych przygotowanych przez najlepszych specjalistów, dzięki czemu poszerzysz swoją wiedzę na temat liczb i analityki oline jeszcze w domu, a gdy się spotkamy – będziesz mógł się skupić na wykonywaniu praktycznych ćwiczeń.
   
 • Oferujemy Ci bogaty pakiet edukacyjny (2 szkolenia online, 6 prezentacji, listy protipów i instrukcje).
   
 • Stawiamy na praktykę! Podczas konferencji wykonasz liczne ćwiczenia i zapoznasz się z najbardziej praktycznymi narzędziami analitycznymi, które będziesz mógł wykorzystać „od zaraz”.
   
 • Jesteśmy tutaj dla Ciebie, dlatego podczas spotkań będziesz mieć możliwość bezpośredniego zadawania pytań prowadzącym, a oni z pewnością podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem.
   
 • Posłuchasz 20-minutowych speed speachów. Niech nie zmyli Cię jednak ich czas trwania! Zaproszeni przez nas spece od analityki w skondensowany sposób wyjaśnią Ci, jak wykorzystać zdobytą wiedzę na co dzień.
   
 • Poznasz przepisy na gotowe rozwiązania, które pomogą Ci w realizowaniu skutecznych działań marketingowych.
   
 • Otrzymasz imienny certyfikat potwierdzający uczestnictwo.
   
 • Zapewniamy lunch i całodniowy catering kawowy.

 

Wejdź na stronę www.konferencja-analityka.pl, poznaj szczegóły i dołącz do wydarzenia. Pula najtańszych biletów dostępna do końca dnia. 

 

ZNAJDŹ NAS: