Relacja Certyfikowany Content Marketing Manager

W minionym tygodniu 18 października w Warszawie odbyła się kolejna edycja cieszącej się niezwykła popularnością konferencji szkoleniowej Certyfikowany Content Marketing Manager. Warsztatowe i merytoryczne zajęcia zgromadziły rekordową liczbę uczestników w Airport Hotel Okęcie! Relacje z wydarzenia znajdziecie poniżej.

2018-10-22 09:34:55

Konferencja rozpoczęła się z od intensywnego planowania strategii marketingowej z Barbarą Stawarz-Garcia. Prelegentka podpowiedziała, jak zrealizować strategię biznesową przy pomocy efektywnego content marketingu.

 

Podczas warsztatów uczestnicy zmierzyli się również z efektywnym content marketingiwm w e-mailach oraz newsletterach pod czujnym okiem Artura Maciorowskiego. 

 

 

Wiele emocji wywołało wystąpienie Dr Adama Zamełki, który przybliżył tajniki języka korzyści i perswazji pomagających tworzyć atrakcyjne oferty i opisy, które rzeczywiście sprzedają. 

 

 

Ostatni z warsztatów przeprowadził Artur Jabłoński. Uczestnicy dowiedzieli się jak tworzyć skuteczny content marketingu w social mediach, by dotrzeć do użytkowników i przekonać ich do zakupu. 

 

 

Dziękujemy wszystkim prelegentom za wysoki poziom przekazywanej wiedzy popartej licznymi przykładami, a uczestnikom za obecność. Do zobaczenia wkrótce podczas kolejnej edycji! 

ZNAJDŹ NAS: