III Ogólnopolska Konferencja Nowoczesnego PR-u i Komunikacji

Jedyna w Polsce konferencja zawodowa dla specjalistów ds. komunikacji i Public Relations odpowiedzialnych za budowanie profesjonalnego wizerunku, a także osób planujących rozwój kariery w obszarze Public Relations powraca w zupełnie nowej odsłonie. Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji na dokształcenie się i zadbaj o reputacje jak nigdy wcześniej już 28 listopada w warszawskim Multikinie Ursynów.

2018-08-31 09:50:56

III edycja rekomendowanej Konferencji Nowoczesnego PR-u i Komunikacji to spotkanie z najwybitniejszymi osobowościami z branży PR, które merytoryczną wiedze łączą z wieloletnim doświadczeniem. Stawiamy na 100% merytoryki i praktyki oferując program na miarę potrzeb nowoczesnego Public Relations i komunikacji. Poprzednie edycje spotkały się z zainteresowaniem ponad 500 uczestników, którzy otrzymaną wiedze mogli wdrożyć 
w swojej codziennej pracy.

 

Wśród prelegentów wystąpią m.in.:

 

Urszula Podraza - Specjalistka w zakresie Public Relations i komunikacji kryzysowej

Barbara Zych - Ekspert w zakresie employer brandingu

Ewa Tomczak – Trenerka i moderatorka metody Design Thinking

Adam Sanocki  - Specjalista komunikacji Public Relations w relacjach B2B

Kamil Kozieł - Ekspert w zakresie storytellingu

Adam Mikołajczyk  - Specjalista w zakresie marketingu terytorialnego

Kolejnych prelegentów ujawnimy już  wkrótce.

 

Skrócony program wydarzenia:

 

Prelekcja 1: Synergia Digital i PR rozwiązaniem na miarę potrzeb współczesnego biznesu. Postaw na e-PR i zyskaj przewagę konkurencyjną.

Prelekcja 2: Kryzys wizerunkowy niepowtarzalną szansą na sukces. Jak wykorzystać kryzys wizerunku i zainteresowanie mediów do nowej odsłony marki?

Prelekcja 3: Efektywna współpraca PR z agencją reklamową. Jak uzgodnić i egzekwować warunki by zmaksymalizować jakość świadczonych usług zmniejszając ryzyko poniesienia strat?

Prelekcja 4: Jak w pełni wykorzystać automatyzację i personalizację w Public Relations do zwiększenia sprzedaży?

Prelekcja 5: Rola storytellingu w kampaniach PR, dobrze opowiedziana historia kluczem do biznesowego sukcesu, czyli jak narratologia przekłada się na rosnące zyski.

Prelekcja 6: Jak wykorzystać Public Relations w B2B, aby zyskać wizerunek pożądanego partnera biznesowego i zwiększyć konkurencyjność firmy na rynku podnosząc jej zyski?

Prelekcja 7: Design Thinking. Jak wdrożyć myślenie projektowe i wnieść działania PR na wyższy poziom?

Prelekcja 8: Jak zaplanować i zrealizować strategię promocji PR miejsc by przyciągnąć inwestorów i turystów?

Prelekcja 9: Employer branding na usługach PR-u. Jak wykorzystać instrumenty komunikacji wewnętrznej by zbudować pozytywny wizerunek firmy na zewnątrz?

 

Nie zwlekaj i dołącz do wydarzenia już dziś.

Bilety są dostępne tutaj: http://www.nowoczesny-pr.pl/

 

ZNAJDŹ NAS: