I Kongres Warsztatowy Nowej Sprzedaży - 08 czerwca 2018r.

2018-04-20 12:05:38

I Kongres Warsztatowy Nowej Sprzedaży to jedyne wydarzenie w Polsce, podczas którego dowiesz się od praktyków sprzedaży, co zrobić, aby klienci pokochali od Ciebie kupować.

Dlaczego powinieneś przyjechać na I Kongres Warsztatowy Nowej Sprzedaży?
Mamy dla Ciebie minimum 8 powodów:

1. 100% sprawdzonej wiedzy o sprzedaży – bez prelekcji inspiracyjnych i motywacyjnych.

2. Koncentrujemy się wyłącznie na praktycznej i rzetelnej wiedzy sprzedażowej, którą przekazujemy językiem handlowców dla handlowców.

3. Nie promujemy gwiazd branżowych, a praktyczne i skuteczne rozwiązania! U nas nie znajdziesz wystąpień inspiracyjnych poprowadzonych przez zawodowych mówców. Skupimy się wyłącznie na konkretnych i sprawdzonych narzędziach sprzedaży!

4. Warsztaty poprowadzą doświadczeni praktycy sprzedaży, stali autorzy najbardziej praktycznego czasopisma o skutecznej sprzedaży i obsłudze klienta „Nowa Sprzedaż”.

5. Sprawdzona warsztatowa formuła: 5 ponad 75-minutowych prezentacji, podczas których dowiesz się, jak rozwiązać problemy, z którymi borykasz się w codziennej pracy.

6. Zakres merytoryczny warsztatów został dobrany w taki sposób, aby w trakcie jednego dnia nauczyć się: jak skutecznie docierać do potencjalnych klientów i ich pozyskiwać, jak zarządzać kluczowymi klientami, jak tworzyć skuteczne oferty handlowe, jak radzić sobie z wątpliwościami klientów i hamulcami decyzyjnymi oraz jak szybko finalizować transakcje.

7. Każdy z warsztatów oparty będzie o przykłady z różnych branż dla małych, średnich i dużych firm.

8. I Kongres Warsztatowy Nowej Sprzedaży to doskonała okazja do networkingu i wymiany doświadczeń z przedsiębiorcami i handlowcami z innych firm.

ZNAJDŹ NAS: