SPRAWDZONE NARZĘDZIA I SKUTECZNE ROZWIĄZANIA

Adam Cieśla, Benedykt Protasiuk, Łukasz Plutecki
BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI Z BRANŻY

Adam Cieśla - człowiek z dziesięcioletnim doświadczeniem w branży marketingu internetowego, ze specjalizacją w wyszukiwarce Google. SEM Manager w Sempai. Organizuje pracę i rozwój zespołu obsługującego projekty dla ponad 100 klientów. Prowadzi audyty, wdraża strategie, projektuje i optymalizuje kampanie w oparciu o analitykę webową. Ekspert marketingu efektywnościowego dla e-commerce. Począwszy od 2008 roku skompletował kolejne oficjalne certyfikaty Google w zakresie reklamy Adwords w sieci wyszukiwania, sieci reklamowej oraz analiz i raportowania z Google Analytics.

Benedykt Protasiuk - od września 2009 roku zawodowo zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych. Wcześniej tworzył i pozycjonował własne serwisy internetowe, monetyzując ruch przy pomocy programu Google AdSense już w 2006 roku. Obecnie jest menadżerem działu SEO w Sempai, gdzie dba o efektywność działań zespołu specjalistów pracujących dla prawie setki klientów. Po godzinach tworzy strony pod programy partnerskie (afiliacje).

Łukasz Plutecki - od 2000 roku zawodowo związany z branżą internetową. Współwłaściciel Agencji Interaktywnej NetArch. Na co dzień odpowiada za tworzenie strategii e-commerce, definiowanie celów biznesowych oraz realizację systemów e-commerce klasy B2C i B2B. Dyrektor Zarządzający Atomstore.

Publikacje autora:

E-commerce
Data dodania artykułu: 28.06.2016
2016-06-28 15:26:30
ZNAJDŹ NAS: