Szczekające media społecznościowe

Media społecznościowe są dzieckiem internetu, który w XXI wieku został bezdyskusyjnie spopularyzowany na cały świat. Dzięki bardzo łatwej dostępności sieci www, również na urządzeniach mobilnych, w szczególności smartfonach, mamy obecnie do czynienia z nowymi formami komunikacji, czym są niewątpliwie media społecznościowe.

2017-06-05 11:21:49

Według Słownika Języka Polskiego PWN, media społecznościowe
to ,,technologie internetowe i mobilne, umożliwiające kontakt pomiędzy użytkownikami poprzez wymianę informacji, opinii i wiedzy.” W Wikipedii, będącej nomen omen również ciekawym zjawiskiem samym w sobie, dowiadujemy się, że ,,Media społecznościowe (ang. social media) określenie odnoszące się do ogólnie pojętego korzystania z internetowych i mobilnych technologii, by przekształcić komunikację w interaktywny dialog.”

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

ZNAJDŹ NAS: