Jeszcze nigdy warunki rozwoju biznesu nie były tak łatwe jak obecnie...

Głównie za sprawą niebywałej ekspansji nowych technologii. Katalizatorem tej zmiany stał się oczywiście powszechny dostęp do Internetu. Najważniejszym celem - nie brak opinii, że jedynym - tworzenia biznesu jest chęć zarobku, a więc tworzenia dóbr i usług maksymalnie najlepiej i najtaniej; tak aby wygrać w grze konkurujących na rynku firm. Ale za ideą często stoi nie tyle wzrost zyskowności, co chęć dokonania jakiejś ważnej zmiany, przełomu który dostrzeże jak największa rzesza ludzi, potencjalnych konsumentów. Można więc rzec, że teoretycznie przedsiębiorców napędza potrzeba rozwiązania bolączek ludzi, odpowiedzenia na ich potrzeby

2017-01-23 10:10:25

Popyt determinuje skalę podaży. Większość pomysłów biznesowych, a wraz z nimi całych firm, kończy się niepowodzeniem; w przypadku start upów dominuje pogląd, iż dotyczy to dziewięciu na dziesięć takich inicjatyw. Z czym jednak kojarzy się państwu start up? Zapewne z tak zwaną nową gospodarką i rozwojem technologicznym.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

ZNAJDŹ NAS: