10 sprawdzonych porad dotyczących prowadzenia profilu na Instagramie

Instagram to już nie tylko portal dla nastolatków, które wrzucają selfie i chwalą się swoim śniadaniem. To potęga social media, która tak jak Facebook pozwala na zbudowanie wizerunku Twojej marki czy zwiększenie sprzedaży. Instagram daje Ci możliwość pojawienia się tam, gdzie są Twoi potencjalni Klienci, przyciągnięcia ich uwagi, a następnie zbudowania w nich świadomości Twojego brandu czy produktu. Nadal nie jesteś przekonany? 93% marketerów używa Facebooka, ale tylko 36% Instagrama - nadal jest tam miejsce dla Ciebie. Aż 68% użytkowników Instagrama wchodzi w reakcję z marką regularnie, a średnia wartość zamówienia z tego kanału na osobę, to około 65 $ (na Facebooku 55$).

2016-11-14 11:32:39

Jak zatem zdobyć prawdziwych followersów na Instagramie, którzy pokochają Twoją markę? Jak zwiększyć zaangażowanie i przekuć je w wizerunkowy i sprzedażowy sukces Twojej marki? Skorzystaj z naszego kompleksowego przewodnika.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

ZNAJDŹ NAS: