Zwykłe wydarzenie, niezwykłe przeżycie

Wyobraź sobie, że są lata 70-te. To czasy przed jedną z największych rewolucji technologicznych - nie ma Internetu i telefonów komórkowych. Uczestnik przyjeżdża na konferencję i z pomocą mapy lub przechodniów dociera na miejsce. Tam otrzymuje papierowy informator. Udaje się do sali, gdzie spędza kilka godzin słuchając wykładów. Nie wie, czy jest ktoś z jego znajomych lub potencjalnych partnerów biznesowych. Nie może tego sprawdzić dzięki social media lub wysyłając SMS'y bo przecież nie ma w ręku smartfona. Wydaje mu się, że nie zna nikogo. W razie jakichkolwiek wątpliwości musi ustawić się w kolejce do wciąż okupowanej obsługi wydarzenia. Ma wrażenie, że wydarzenie mogłoby jednocześnie odbyć się bez niego. Dziś ta sama konferencja może wyglądać zupełnie inaczej.

2016-10-12 15:58:11

Dlaczego miałbyś rezygnować z możliwości jakie daje Ci współcześnie technologia? Masz przecież wiele narzędzi, które mogą zamienić zwykłe wydarzenie w niezwykłe przeżycie. Może Ci w tym pomóc między innymi mobilna aplikacja eventowa. Artykuł skupia się właśnie na tym rozwiązaniu gdyż Capterra przewiduje, że w roku 2016 będzie z niego korzystać aż 94% uczestników top wydarzeń[1].

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

ZNAJDŹ NAS: