Marketing cyfrowy w wersji Oracle

Transformacja cyfrowa staje się faktem. Do niedawna intrygujący trend, dziś jest to realne zjawisko i nowy imperatyw w prowadzeniu działalności organizacji. Obejmuje zarówno zmiany technologiczne, jak i transformację modelu zarządzania w firmach, czy urzędach. Podczas konferencji Oracle Digital Day 15.11.2016 zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania informatyczne dla działów marketingu

2016-10-11 15:16:05

Ogromne zmiany zachodzą także w dziedzinie systemów marketingowych, które z obowiązującego dawniej modelu CRM przekształcają się w zaawansowaną, zunifikowaną platformę, skupiającą cały szereg aplikacji i usług. Jednym z najważniejszych czynników tej zmiany jest zwracanie o wiele większej niż dawniej uwagi na zapewnienie doskonałej obsługi klienta – zjawisko to nazywamy „Customer Experience”.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

ZNAJDŹ NAS: