Video marketing w praktyce - 10 pomysłów na format i dystrybucję online. Cz. 1

"Za 5 lat na Facebooku będzie ciężko znaleźć treści, które nie są ruchomym obrazem" - to stwierdzenie Nicoli Mendelsohn wstrząsnęło światem branży marketingowej kilka tygodni temu. Wiceprezes Facebooka na Europę, Afrykę oraz Bliski Wschód dodała, że w jej przekonaniu wideo jest dziś najlepszym na świecie sposobem na opowiadanie historii. Pozwala nam bowiem przyswoić więcej informacji.

2016-09-01 15:52:53

Jeśli zajmujesz się budowaniem komunikacji w oparciu o serwis Facebook, pewnie zauważyłeś już jakiś czas temu, że posty wykorzystujące materiał filmowy osadzony bezpośrednio na Facebooku osiągają znacznie lepsze zaangażowanie i zasięg od postów ze zdjęciem czy tekstów. To nie przypadek. Wideo po prostu jest najskuteczniejszą formą komunikacji w dzisiejszych czasach, a ludzie zarządzający serwisem Facebook skrzętnie to wykorzystują.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

ZNAJDŹ NAS: