Co trafia do naszych skrzynek w wakacje?

Wakacje - najbardziej wyczekiwany okres w roku. Wysokie temperatury, długie dni a my tylko myślimy jak wykorzystać ten czas. Z tej okazji na naszych skrzynkach mailowych czeka mnóstwo ofert, podpowiadających pomysły na upalne dni.

2016-07-22 10:34:54

Planujemy urlopy, wolny czas chętnie spędzamy aktywnie, na świeżym powietrzu oraz uprawiamy nasz narodowy sport – grillowanie. Jednak mimo tego chilloutowego nastroju nasze skrzynki mailowe cały czas pracują. Ilość wiadomości mimo okresu urlopowego nie maleje - e-mail marketerzy nie pozwalają sobie na dwumiesięczne wakacje i cały czas pamiętają o nas i naszych letnich preferencjach. Dlatego tutaj chciałbym przeanalizować wiadomości, które trafiają do nas w wakacje oraz zwrócić uwagę na ich charakterystykę.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

ZNAJDŹ NAS: