Jak przenieść sklep internetowy na nową platformę i nie stracić przy tym klientów?

Migracja sklepu internetowego stanowi duże wyzwanie zarówno dla zewnętrznej firmy IT realizującej projekt, jak i wewnętrznego działu e-commerce odpowiedzialnego za funkcjonowanie sklepu internetowego. Źle przeprowadzona może zakończyć się poważnymi problemami, w tym nawet doprowadzić do poważnych strat finansowych właścicieli. Co zatem należy zrobić, aby uniknąć typowych problemów i zakończyć proces sukcesem?

2016-06-28 15:26:30

Przede wszystkim należy mieć na uwadze, że wdrożenie nowego systemu e-commerce to wieloetapowy proces, na który składają się również działania związane z SEO, kampaniami AdWords i analityką webową. W poniższej checkliście znajdziesz wskazówki, jak krok po kroku przeprowadzić migrację, nie pomijając żadnego z tych elementów.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

ZNAJDŹ NAS: