Na jakim poziomie jest marketing Twojej firmy?

Prowadzisz własną firmę i próbujesz zaistnieć w internecie? Nic dziwnego - w końcu obecnie to coraz częściej tam rozgrywa się faktyczna walka o klienta. Internet stał się nie tylko podstawowym źródłem informacji i kontaktu, ale również skutecznym miejscem reklamowym. Aby wykorzystać go do promocji masz do dyspozycji wiele narzędzi i metod - sprawdźmy zatem które z nich wykorzystujesz i na jakim poziomie jest marketing Twojej firmy!

2016-06-23 10:52:55

Z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, a także osobach, które interesuje jak sprawdza się marketing ich firmy (bądź firmy w której pracują) firma EACTIVE przygotowała specjalny test.

Wystarczy odpowiedzieć na 13 pytań dotyczących danego biznesu i kwestii jego promocji, aby otrzymać cenne informacje zwrotne i specjalny plik PDF z zestawieniem najważniejszych metod, które pozwolą każdemu rozwinąć swój biznes.

Jeżeli jesteście ciekawi jak funkcjonuje Wasz marketing i co jeszcze możecie poprawić, zapraszamy do zapoznania się z testem!

ROZWIĄŻ TEST

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

ZNAJDŹ NAS: