Szukasz pomysłu na własny biznes? Stwórz sklep internetowy

Dziś przez Internet można kupić wszystko - na świecie działają miliony sklepów internetowych o różnych profilach sprzedaży. Największym z nich i podobno pierwszym jest założony na początku lat 90 tych przez Jeffa Bezosa Amazon.com, pierwotnie funkcjonujący jako księgarnia internetowa. Według różnych szacunków w Polsce działa obecnie nawet 25 tys. wirtualnych sklepów. Czy przy takiej konkurencji warto otworzyć kolejny? Zdaniem ekspertów SalesBee sklep internetowy to wciąż świetny pomysł na własny biznes. Jednak, aby odnieść sprzedażowy sukces trzeba mieć na niego pomysł.

2016-05-23 13:38:29

Dlaczego myśląc o otworzeniu własnej firmy warto zastanowić się nad sklepem internetowym? Po pierwsze, nie wymaga to dużych nakładów finansowych i na początku działalności nie generuje wysokich kosztów stałych, a to bariery dla bardzo wielu osób myślących o rozkręceniu „czegoś swojego”. Do prowadzenia sklepu internetowego nie potrzebujemy też dużego magazynu, stacjonarnego punktu odbioru, nie zapłacimy więc czynszu. Początkowo nie potrzebujemy także pracowników, a więc odpadną koszty wynagrodzeń. Co natomiast będzie nam potrzebne na początku?

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

ZNAJDŹ NAS: