Jak samodzielnie sporządzić umowę na audyt SEO i UX? - darmowe wzory

W ramach projektu Nowa Koncepcja SEO, agencja Whitepress udostępniła darmowe wzory umów na audyt SEO oraz UX. Można je uzupełniać i dowolnie modyfikować. Dokumenty zostały przygotowane we współpracy z radcą prawnym Piotrem Stolarczykiem

2016-05-10 09:06:30

Audyty SEO i UX są niezwykle istotne z punktu widzenia klienta. Stanowią pierwszy krok do lepszej widoczności strony w wyszukiwarce i jej atrakcyjności dla odbiorców. Aby taki efekt osiągnąć, niezbędny jest rzetelnie przeprowadzony audyt stanu wyjściowego. Mam nadzieję, że opracowane przez nas umowy będą wartościowym wsparciem zarówno dla klientów jak i dla agencji interaktywnych” – mówi Paweł Strykowski, współwłaściciel Whitepress.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

ZNAJDŹ NAS: