Instagram sprzedaje! THEY.PL prezentuje prawdopodobnie pierwszy taki przypadek na świecie

Jak prowadzić, optymalizować i raportować działania sprzedażowe na popularnej platformie społecznościowej w kontekście efektu ROPO (Research Online Purchase Offline)? Digital Marketing Agency THEY.PL jako prawdopodobnie pierwsza agencja digitalowa na świecie rozpoczęła z sukcesem sprzedaż, wykorzystując dodatkowe możliwości platformy reklamowej Facebook Ads oraz opcję Instagram Ads dla firmy z branży płytek ceramicznych - Tubądzin Management Group Sp. z o.o.

2016-05-04 10:52:00

Celem zeszłorocznej kampanii reklamowej było wprowadzenie marki Tubądzin – w dobie transformacji cyfrowej (Digital Transformation) – w świat digital marketingu z wykorzystaniem efektywnych kanałów promocji. Do najważniejszych celów należało zwiększenie ruchu w witrynie, a także wzrost świadomości marki (mierzony m.in. przez wzrost ruchu bezpośrednio – direct – na serwis). Dodatkowo agencja dążyła do wygenerowania jak największej liczby makro- i mikrokonwersji w serwisie (pobrania katalogów, kontakt mailowy, zainteresowanie użytkowników ofertą czy przejścia na poszczególne podstrony).

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

ZNAJDŹ NAS: