Od start-upu do paneuropejskiej eplatformy modowej. Wywiad z Tomaszem Ebbigiem, Senior Brand Managerem w Zalando

O rozwoju i planach Zalando w branży e-commerce oraz m-commerce. Na nasze pytania odpowiedział Tomasz Ebbig, który na codzień jest odpowiedzialny za Brand Marketing w Zalando w Polsce i Wielkiej Brytanii.

2015-12-17 11:59:15

Online Marketing Polska: W internecie pojawiają się opinie, że Zalando staje się potentatem w branży. Czy Zalando możemy nazwać wiodącą platformą modową w Europie? Jakie elementy składają się na ten sukces?

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: