STOP ONEPAGE'om !

Serwisy typu OnePage to najprościej rzecz ujmując strony internetowe, w których cała treść skumulowana jest na jednej, długiej stronie. Są one tak zbudowane, że nie zawierają zakładek czy podstron. Z moich obserwacji wynika, że w wielu przypadkach Klienci preferują koncepcję OnePage, gdyż jest to rozwiązanie atrakcyjne pod względem wizualnym. Brak podstron i niewielka ilość treści przekłada się jednak na kiepskie pozycje w wynikach wyszukiwania. Skoro serwis trudniej jest znaleźć, to odwiedza go mniej potencjalnych klientów, co niestety ma bezpośredni wpływ na poziom sprzedaży.

2015-12-15 09:34:49

Pamiętaj! Nie należy mylić OnePage z LandingPage, czyli stroną, na którą trafiają użytkownicy, po wykonaniu określonego działania, np. kliknięciu w banner lub link reklamowy, e-mailing bądź link sponsorowany. LandingPage stosowana jest wyłącznie w celu uzupełnienia kampanii marketingowych, ułatwia pomiar efektywności oraz skuteczności przekazu reklamowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

ZNAJDŹ NAS: