Jak stworzyć aplikację mobilną, która sprzedaje (i czemu to nie wystarczy)

Aplikacje, które jeszcze kilka lat temu uważano za przelotną modę, dziś zmieniają oblicze urządzeń mobilnych. Statystyki mówią jednoznacznie, że czeka nas era aplikacji. Na urządzeniach mobilnych wolimy korzystać z nich (86%) niż z przeglądarek (14%). Dodajmy, że dziś połowa populacji posiada smartfona, zaś w 2020 r. posiadać go będzie 80% ludzkości.

2015-07-27 14:46:30

Wynika to z obniżania cen tych urządzeń (indyjska firma Micromax sprzedaje podstawowe modele za około 40 dolarów!), w związku z czym trafiają do coraz większej ilości odbiorców i zmieniają sposób, w jaki się komunikujemy – w tym komunikację między marką a klientem.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: