Konkurs dla Wydawców - Kreatywność PoPłaca. Inspirujesz. Wygrywasz. Zarabiasz [patronat]

Do 14 czerwca trwa organizowany przez emailingowa sieć reklamową INIS konkurs skierowany do afiliantów, czyli wszystkich tych, którzy zarabiają w sieci, w szczególności na swoich stronach internetowych czy programach partnerskich. Konkursowicze muszą wykazać się kreatywnością, dzięki czemu mogą wygrać nagrodę, którą sami wybiorą.

2015-05-04 15:50:29

INIS do niedawna rozpoznawalna w branży głównie jako emailingowa sieć reklamowa, postanowiła wejść głębiej w performance marketing, dlatego swój rozwój technologiczny i ofertę skierowała także w stronę afiliacji uruchamiając dział INIS afiliacja. Konkurs „Kreatywność PoPŁACA. Inspirujesz. Wygrywasz. Zarabiasz” to jeden z pierwszych projektów, które mają na celu pokazanie sieci, wszystkim swoim partnerom z nieco innej, dotąd być może mniej znanej strony.

Wymyśl slogan dla sieci afiliacyjnej i wybierz nagrodę, którą chcesz wygrać!

Celem projektu jest zaangażowanie wydawców, afiliantów, czyli partnerów ze środowiska, z którym firma współpracuje na co dzień. Osoby chcące wziąć udział w konkursie muszą wymyśleć hasło reklamowego dla sieci INIS. - Istotne dla nas jest spojrzenie świeżym okiem naszych partnerów na szeroko pojętą afiliację. Z pewnością pomysłów będzie tak wiele jak wielu będzie konkursowiczów. Zadanie z jednej strony jest kreatywne, a z drugiej strony wyniki pokażą nam jakie oczekiwania mają wydawcy względem naszej sieci afiliacyjnej. – komentuje Roman Grygierek, managing director INIS.

Dołącz do sieci afiliacyjnej INIS

Zasoby i technologia, którą dostarcza spółka pozwala na stały rozwój sieci, w której znajduje się już ponad 250 wydawców emailingowych. Dlatego jednym z warunków konkursu, jest dołączenie do INIS AFILIACJA. Znalezienie się w gronie wydawców INIS niesie ze sobą wiele korzyści, takich jak: dostęp do największych reklamodawców w Polsce i za granicą, najlepsza technologia i automatyzacja działań, wysokie i szybkie wypłaty prowizji i co najważniejsze statystyki dostępne online 24/7. Dlatego warto wziąć udział w konkursie, bo oprócz wymienionych przeze mnie korzyści, osoby zarabiające na swoich stronach internetowych mogą wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. – dodaje Roman Grygierek.

Warto dodać, że konkurs skierowany jest do wszystkich osób, które zarabiają na swoich stronach internetowych, w szczególności swoją działalność opierają na serwisach informacyjnych, branżowych, zakupowych, porównywarkach czy blogach. Nie ma ograniczenia co do branży, czy typu serwisu.

Nie czekaj i zacznij zarabiać już dziś!

Znalezienie się w gronie wydawców INIS, to szansa na zarabianie już od chwili zarejestrowania się w sieci. Dostęp do szerokiego wachlarza programów partnerskich pozwala na dostosowanie potrzeb reklamodawców do preferencji właścicieli serwisów i blogów. W naszej sieci może zarabiać każdy, zarówno mniejsi jak i więksi wydawcy i to z przeróżnych branż, od lifestylowych, parentingowych, po finansowe, motoryzacyjne czy budowlane. Potencjał jest ogromny. – dodaje Grygierek.

Dlatego, nie zwlekajcie i weźcie udział w konkursie, który trwa do 14 czerwca. Do wygrania atrakcyjne nagrody, ufundowane także przez partnerów konkursu. Przekonaliśmy Cię do wzięcia udziału w konkursie? http://www.inis.pl/afiliacja-konkurs/

Online Marketing Polska jest patronem medialnym wydarzenia.
ZNAJDŹ NAS: