28 błędów zabijających efektywność kampanii w Google'u! (checklista do szybkiego audytu)

AdWords już dawno przestał być prostym, intuicyjnym w obsłudze narzędziem, do którego obsługi nie była potrzebna zbyt duża wiedza ani doświadczenie. Wszystko za sprawą mnogości ustawień, licznych nowych funkcji, częstych zmian w interfejsie, a co za tym idzie - łatwej możliwości popełnienia błędów.

2015-04-22 12:11:00

Przemyślana strategia to podstawa wszystkich działań promocyjnych – to jednak nie jedyny składnik sukcesu. Warto skupić się także na konkretnych elementach Google’owej układanki, w których łatwo o czymś zapomnieć, generując przy tym zawyżone koszty oraz słabe wyniki jakościowe i ilościowe. W tym tekście znajdziesz listę najczęściej popełnianych błędów w budowie kampanii w wyszukiwarce oraz sieci reklamowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

ZNAJDŹ NAS: